Звернення

ЗВЕРНЕННЯ

до кандидата в народні депутати Верховної Ради України

Святослава Піскуна

Слава Ісусу Христу!

Шановний Святославе Михайловичу, до Вас звертається релігійна громада Св.  Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ Київського Патріархату смт Ружин Житомирської області стосовно Вашої статті в житомирській обласній газеті «ЕХО» від 27 вересня 2012 року та її передруку 29 вересня того ж року в ружинській районній газеті «Ружинська земля». Стаття має назву «Недолугі рішення місцевих чиновників призводять до міжконфесійних конфліктів».

Читати далі: Звернення

 

Успіння Божої Матері

У душі й розумі кожного народу після імені Бога самим люблячим, милим і солодким іменем є ім’я Мати. Це є те найдорожче ім’я, яке, перш ніж вимовлять наші уста, скоріше відчувається нашим серцем, ім’я, яке не зможуть з душі нашої усунути ніякі життєві бурі; ім’я, якого Богом даний інстинкт ніколи не переплутає. На світі немає кращої, більшої і чистішої любові над материнську любов. Коли мати перший раз візьме у свої руки дитя і погляне на нього своїм ласкавим зором, уже в ту мить почне відчувати, що якийсь таємний магніт притягує її до цього створіння і що воно може жити силою її любові, допомоги і милосердя.

Читати далі: Успіння Божої Матері

 

Призабута козацька могила

Висока могила, що була насипана колись людськими руками на видному місці посеред степу, край битого шляху, дійшла до нас скрізь століття і понині височить посеред розлогих полів на межі Бистрицьких, Прибережненських і Дерганівських земель і нагадує людям про славне історичне минуле нашого народу, про його важкий і тернистий шлях, про нашу святу землю, що рясно скроплена потом і кров’ю волелюбних пращурів, які поважали людей, любили рідний край і в кривавих битвах з лютими ворогами боронили її і часто-густо за це платили своїм життям.

Читати далі: Призабута козацька могила

 

Ружинська святиня

Скоргородок був побудований Миколою Ружинським на місці нинішнього ринку. Історики, доведіть мені, що це не так.
Тисяча вісімсот двадцять першого року в Ружині на кордоні валів старовинного замчища був збудований кам'яний Свято-Миколаївський храм, кольорові вітражі, якого були привезені аж із Берліна. На той час це була неабияка рідкість, адже в цій окрузі, в тому числі і в Білій Церкві, всі храми були дерев'яними. Тут зберігалися мощі святих. Тепер на цьому місці, де протягом століть у церквах звучала Служба Божа, де колись хрестились жителі нашого селища, нині відбуваються ярмарки. І це зрозуміло, оскільки після революції 1917 року більшовицька влада, проголосивши війну Богові, почала розстрілювати священиків, забирати церковне майно та руйнувати храми. Під цей прес потрапив і ружинський храм. Войовничі атеїсти зробили свою чорну справу, позривали хрести з культової споруди, зруйнували церкву і зрівняли з землею могили, з тим, аби стерти у людській пам'яті реальні події давно минулих років. Спочатку на цьому місці господарювали пожежники, пізніше облаштували колгоспний ринок.

Читати далі: Ружинська святиня

 
Choosing the best web hosting some times could be difficulty if you dont know what to look for. Read hosting reviews and if you may like we highly recommend using green hosting servers.

 

Станом на 22.08.12 зібрано

36 669 грн.
Зробити пожертву

Розмістіть кнопку "Наша Церква" (88x31) на своєму сайті:

bann_88x31

Код кнопки

 Free Joomla Templates designed by Joomla Hosting