Зробити пожертву

Пожертву можна зробити через систему безпечних електронних платежів LiqPay за допомогою кредитної картки.

Високий рівень безпеки гарантовано завдяки технології OTP (One-time Password - одноразовий пароль). Транзакції підтверджуються динамічним одноразовим паролем, який надсилається в SMS. Надійність LiqРay підтверждена сертифікатами GoDaddy Secure Web Site, Verified by Visa і MasterCard SecureCode.

ВАЖЛИВО: після переходу на сторінку здійснення платежу введіть правильний номер свого мобільного телефону для отримання одноразового паролю. Зробити пожертву можна з будь-якої країни, лише зауважте що номер мобільного треба вводити у форматі  "+(код країни)(код опертора)(номер телефону)".

Також необхідно впевнитись, що Ваша картка відкрита для оплати через Інтернет. Якщо такого доступу у Вас поки що нема, будь-ласка, зв'яжіться з Вашим банком по телефону клїєнтської підтримки і отримайте дозвіл. Це проста процедура, вона не відніме багато часу.

Зазначте, що при введенні даних кредитної картки у поле "ФИО:" потрібно ввести своє ім'я та прізвище ЛАТИНИЦЕЮ (так, як написано на Вашій картці). 

 


ЕЛЕКТРОННА ФОРМА ДЛЯ ЗДІЙСНЕННЯ ПОЖЕРТВ (система платежів LiqPay):

Виберіть церкву:

Введіть суму в UAH:


MasterCard

 


Також, для внесення пожертв на будівництво храму можна скористатись банківськими реквізитами:

парафії св. Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ КП
Українська православна церква
КРЕДІ-АГРІКОЛЬ БАНК
м. Київ
рах. № 26005000014668
МФО 300614

Choosing the best web hosting some times could be difficulty if you dont know what to look for. Read hosting reviews and if you may like we highly recommend using green hosting servers.

 

Станом на 22.08.12 зібрано

36 669 грн.
Зробити пожертву

Розмістіть кнопку "Наша Церква" (88x31) на своєму сайті:

bann_88x31

Код кнопки

 Free Joomla Templates designed by Joomla Hosting