Подяка

 

Отець Андрій, парафіяни парафії св. Покрови Пресвятої Богородиці моляться за благодійників та фундаторів храмів Божих, бажаючи їм добра та процвітання, щиро дякуючи за пожертви на відбудову Свято-Миколаївського храму:

 

 

Отець Андрій і всі парафіяни щиро вдячні за інформаційну підтримку будівництва їхньої церкви

  • Науково-сервісній фірмі «ОТАВА» (http://www.otava.ua) – компанії, що спеціалізується в галузі наукових досліджень на замовлення для українських та зарубіжних підприємств.
  • Провідному українському лабораторному порталу Labprice.ua (http://labprice.ua) – інформаційно-рекламному ресурсу, що надає працівникам лабораторій інформацію про лабораторне обладнання, матеріали і послуги, які пропонують українські фірми.
  • Маркету вимірювальних приладів «SIMVOLT» (http://simvolt.ua) – компанії, що спеціалізується на продажу вимірювальної техніки від провідних світових виробників.
  • Журналу «Ukrainica Bioorganica Acta» (http://bioorganica.org.ua) – науковому виданню, що презентує праці з біоорганічної та медичної хімії.

 

Choosing the best web hosting some times could be difficulty if you dont know what to look for. Read hosting reviews and if you may like we highly recommend using green hosting servers.

 

Станом на 22.08.12 зібрано

36 669 грн.
Зробити пожертву

Розмістіть кнопку "Наша Церква" (88x31) на своєму сайті:

bann_88x31

Код кнопки

 Free Joomla Templates designed by Joomla Hosting